تبلیغات
رموز و اسرار - بازیbrothers in arms

بازیbrothers in arms

سه شنبه 6 مرداد 1388 02:13 ب.ظ

نویسنده : hesan 061 m.2
نام بازی Brothers in Arms: Hells Highway
ناشر Ubisoft Ubisoft
سازنده Ubisoft
پلتفورم PC
سبک اكشن
درجه سنی 17 سال به بالا
تاریخ انتشار 1387
سطح بازی متوسط
زمان یادگیری نیم ساعت
 

 

Brothers in Arms: Hells Highway یکبار دیگر در Ubisday یه نمایش گذاشته شد البته این بار همه چیز بهتر از همیشه به نظر می رسید.بر ای نمایش صحنه ای بارانی در یکی از شهر های زیر تسلط ارتش آلمان انتخاب شده بود اگرچه برخی از جلوه های ویژه بازی هنوز بطور کامل طراحی نشده اند اما این کاملترین نسخه بازی بود که تا به حال از سوی سازندگان ارائه شده است.برای کسب اطلاعات بیشتر درباه بازی پای سخن بنیانگذار Gearbox یعنی Randy Pitchford نشستیم. Brothers in Arms: Hells Highway روایت ده روز از زندگی گروه کوچکی از سربازان آمریکایی است.صحنه ای که در دموی بازی با آن مواجه شدیم Black Friday نامیده می شد که در مکانی از کشور هلند و درسال 1942 اتفاق می افتاد.جاده ای سرنوشت ساز در مسیر شهر Veghal توسط دشمنان تسخیر شده است و وظیفه شما این است که شهر را از دست نیروهای دشمن آزاد کنید.صحنه بازی همراه بارش باران سیل آسا حال و هوای خاصی به خود گرفته است.در مسیر خطی از کامیون های به آتش کشیده شده وجود دارد که دود متصاعد شده از آن ها هوای اطراف را پوشانده است.همه اینها باعث شده محیط Veghal محیطی کاملا گرم و تاریک و البته منحصربفرد باشد. در دموهای قبلی بازی ایرادات زیادی در طراحی دیده می شد اما خبر خوشحال کننده این است که در دموی جدید تمامی ایرادات برطرف شده است.جلوه باران قرار داده شده در بازی واقعا زیبا ودیدنی طراحی شده بطوری که می توان گفت تا به حال لنگه آن در هیچ بازی دیده نشده است..می توانید اثرات باران را بروی هر سطحی ببینید و یا چکیدن قطرات باران را از لوله تفنگ خود احساس کنید درکنار همه این ها تاثیرات باران بر نورپردازی محیط کاملا قانع کننده و واقعی است. مکانیسم سنگرگیری در Bother In Arms همواره نکته برجسته بازی بوده است.تقریبا زمانی که سنگر گرفته اید ایمن خواهید بود اما فراموش نکنید که دشمنان شما هم از این سیستم استفاده می کنند و معمولا مجبور می شوید برای بیرون کشیدن آنها از درون سنگر از مواد منفجره استفاده کنید.این کار را می توانید با استفاده از پرتاب نارنجک انجام دهید و یا اینکه از دیگر یارانتان بخواهید با راکت انداز سنگر دشمن را منهدم کنند.همکاری با تیم چیزی است که موفقیت شما را در جنگ تضمین خواهد کرد.  

Gearbox در طراحی داستان بازی وسواس زیادی به خرج داده است و با انجام هر مرحله از بازی می توانید اطلاعات تاریخی و واقعی در مورد مرحله بازی بدست آورید.براساس همین مسئله توسعه دهندگان بازی قول داده اند در کنار Bother In Arms دو کتاب در این مورد منتشر کنند.که یکی از آنها روایت داستان دو روز از ده روز داستان بازی است و دیگری براساس وقایع واقعی که Bother In Arms بر پایه آن طراحی شده نوشته شده است..کتاب اول در July 29 ودومی در سپتامبر منتشر می شوند. هر دو ورژن Xbox360 و PC بازی در Ubisday نمایش داده شد که تقریبا هر دو یکسان بودند اما باید اعتراف کرد ورژن PC در نمایش جلوه هایی مانند آب بسیار موفقتر بوده است. ویژگیها : · Brothers in Arms Hells Highway بازی خواهد بود با داستان کلاسیک و موثق در کنار نبردهای تیمی که با استفاده از قدرت سخت افزار های نسل آینده گرافیک و نمایش شگفت آوری خواهد داشت.

داستان و امکانات جدید : در بازی به Join Matt Baker, Joe Hartsock و تمام چتربازان گروه 101st در عملیات Market Garden بپیوندید تا اینکه Hells Highway نفرت انگیز را باز کنید و هرچه سریعتر به جنگ پایان دهید. · به جای سربازان وظیفه خدمت کنید، از HQ فرمان بگیرید، نگهبانی بدهید،به عملیات شناسایی دشمنان بروید و بر سر راه دشمنان خود کمین کنید.برای نخستین بار شما دشمنان را پیدا کنید قبل از اینکه آنها این کار را انجام دهند. · طراحی کاراکتر بی سابقه : کاراکترهایی که مانند افراد زنده و واقعی حرکت می کنند،حرف می زنند وفکر می کنند.خرید و فروش مهمات و اسلحه،کمک به همرزمان و شهروندان زخمی و همکاری گروهی در حمله به مواضع دشمن همه و همه باعث شده اند بازی شکلی واقعی به خود بگیرد. · تجربه سینمایی غنی : به عنوان رهبر تیم خود دیگر برادران خود را شناسایی کنید برادرانی که هرکدام ویژگی اخلاقی و داستان خاص خود را دارند ودر مسیر بازی رشدخواهند کرد. · ابزارهای قدرتمند جدید که زیر فرمان شما خواهند بود : می توانید به گروه های جدیدی که به شما می پیوندند دستور دهید ، گروه تیربار می توانند پشتیبانی آتش قوی را برای شما فراهم کنند ، تیم بازوکا می تواند ساختمان ها وتانک ها را به فرمان شما نابود کند همچنین خمپاره اندزان که از فاصله های دور دشمنان را در هم می کوبند. · مسیر شخصی خود را انتخاب کنید : بازیکن می تواند به انتخاب کند که تیم بر طبق تاکتیک طراحی شده بازیکن حمله کنند یا اینکه به یکباره و ناگهانی بسوی دشمن حمله ور شوند. · سنگرهای تخریب پذیر : در انتخاب سنگر خود دقت کنید زیرا با توجه به نوع سنگر شما سلاح ها می توانند سنگرتان را تخریب کنند. · تجربه جدید در بازی چند نفره : در یک نبرد گسترده با تعداد زیادی از بازیکنان در هر دو طرف شرکت کنید قابلیت دسترسی راحت و قدرت Deathmatch رابا گیم پلی تیمی ترکیب کنید این همان چیزی که باعث شهرت Brothers In Arms شده است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -