تبلیغات
رموز و اسرار - Spider-Man: Web of Shadows

Spider-Man: Web of Shadows

سه شنبه 6 مرداد 1388 02:26 ب.ظ

نویسنده : hesan 061 m.2
 

تقریبا قریب به یک سال از اکران اخرین نسخه بازی مرد عنکبوتی می شود . , Activision و Northern California به همراه سازنده بازی (من خودم موندم تو یه سایت نوشته سازنده بازی : Treyarch سازنده بازی می باشد ولی الان تو گیم اسپات از یک شرکت دیگر اسم برده شده است . دوستان اگه اشتباهی در درج نام سازنده بازی شد اولا مقصر من نیستم و بعد شما هم می تونید اخذ اطلاعات کنید و به صحت حرف های من پی ببرید ) Shaba Games تصمیم به عرضه یکی از بازی هایی که امید می رود طرفدار زیادی به سمت خود جلب کند گرفته اند . این نسخه جدید از بازی این چنین نام گرفته است : Spider-Man: Web of Shadows . بیشتر اتفاقات بازی از فیلم مرد عنکبوتی نشعت می گیرد اما کار های زیادی بر روی این نسخه انجام شده است .ما در مرکز جایی که این بازی در حال ساخت و طراحی بود توانستیم شاهد زحمت های زیادی که سازندگان این بازی یعنی : Shaba 

او برای این كار باید با ماموران حفاظتی كه در شهر به وجو امده اد همكاری كند و مردمانی را كه به این عفونت مبتلا نشدهاند را از مردم بیمار جدا كند . نكته جالبی كه در این بازی وجود دارد ایناست كه بیشتر شخصیت های معروف و حتی دشمنان مرد عنكبوتی و خلاف كاران در صدد همكاری با وی هستند تا بر این بیماری غلبه كنند چون این انگل تبدیل به یك نوع خطری شدهاست كه همه را از بین می برد . شركت سازنده بازی امكان تماشای دموهای بازی وصحنه های منتخب از انرا به ما داد تا نظر ما را از چگونگی بازی و حوادث و ... ان جویا شود . اولین قسمت دموی بازی در هارلم اتفاق می افتاد و ما در این قسمت مرد عنكبوتی را در حال كمك به پاورمن و كیج یافتیم كه از منطقه خودشان مراقبت می كردند . این قسمت از دمو صحنه هایی از خشونت و قدرت و به اصطلاح گردن كلفتی مرد عنكبوتی را نشان می داد كه همه چیز را از بین می برد از ماشین ها گرفته تا ساختمان ها و غیره . در این نسخه یكی از ویژگی های جدید مرد عنكبوتی تعویض لباس خود میباشد . به این شكل كه او از لباس معمول خود كه به رنگ ابی و قرمز می باشد می تواند به لباس سیاه رنگی كه متعلق به انگل بود در هوا و در حال پرواز در بیاید . اما با این تفاوت كه پوشیدن این لباس مانند نسخه قبلی كه تاثیرات بدی داشت در این نسخه تاثیری بر روی مرد عنكبوتی و خصوصیات او ندارد . اما تاثیرات این لباس و پوشیدن ان ها یك جا معلوم می شد كه شما قدرت كنترل ان را نیز خواهید داشت . اثرات این لباس زمانی روشن خواهد شد كه شما در مواجهه با مردم شهر و اسطوره های موجود در بازی و تبهكاران ان را خواهید دید مثلا اگر شما را درك كنند وبه شما كمك كنند متوجه می شوید كه لباس برای شما اثرات سوئی ندارد و به طور كلی شما با رفتار دیگران می توانید متوجه اثرات لباس بشوید . هر یك از این دو لباسی كه به وسیله مرد عنكبوتی استفاده می شود دارای خصوصیات منحصر به خود می باشد. مثلا شما با پوشیدن لباس ابی و قرمز مرد عنكبوتی می توانید از سرعت بالایی حركات سریع و زیركانه ای برخوردار باشید اما پوشیدن لباس زیاد قدرت تخریبی شما را افزایش می دهد . اما صحنه های زد خورد در این بازی بسیار زیبا طراحی شده اند به همان شكل هایی كه در كمیك امده اند و از گرافیك بالایی نیز برخوردار می باشند . صحنه ای كه ما در دموی ذكر شده دیدیم به این شرح بود : مرد عنكبوتی در حالت اویزان به جست و خیز در اطراف دشمنان خود مشغول بود كه به شكل های مختلفی انها را شكست می داد . تعویض بین لباس های مرد عنكبوتی بسیار سریع انجام می شد و ویوی زد و خورد را عوض می كرد . لباس سیاه مرد عنكبوتی مناسب برای اویزان شدن و چنین حركاتی نیست و بیشتر از این لباس برای شكستن كار هایی كه نیروی زیاد می خواهد و پیچاندن اشیا بیشتر كاربرد دارد . شما در این نسخه از بازی می توانید از دیدگاه مردم به دشمنانتان نگاه كنید كه اینكار با لباس قرمز و ابی شما انجام می شود .

صحنه دیگری كه ما از دموی این بازی مشاهده كردیم جنگ و نبرد در ساختمان ها بود . در این قسمت مرد عنكبوتی با نیروهای حفاظت همكاری می كرد . صحنه مهیج و زیبای این بازی زمانی بود كه مرد عنكبوتی در روی ساختمانی كه مردم مبتلا به عفونت ناشی از انگل در ان جا جمع شده بودند بود . كه بعد از پایین امدن مرد عنكبوتی با انها درگیر می شود كه در این قسمت از دمو صحنه های زیبایی به وجود می اید . شما در این نسخه از بازی می توانید حركات مركب نیز انجام دهید كه به كمبو اتك معروف است .شما با انجام این حركات می توانید امتیازاتی را به دست اورید كه در بازی با نام ارب معروف است كه شما با استفاده از انها می توانید اپگریت های جدیدی از بازی را باز كنید كه با استفاده از این اپگریت ها می توانید ویژگی های جدیدی را مثل قدرت زیاد و غیره به دست اورید . قسمت اخری كه ما از دموی بازی دیدیم مربوط به جنگ مرد عنكبوتی با یكی از رئیسان دشمنانش بود . صحنه های بازی كه به وجودامدند بسیار زیبا بودند و عكس بالایی این نبرد را نشان می دهد . شركت سازنده بازی از ایجاد كاراكتر های جدید در این نسخه از بازی خبر داده است به این صورت كه بسیاری از ان ها را در نسخه های قبل ندیده ایم و خلاقانه طراحی شده اند . نحوه برخورد شما بااین كاراكتر های جدید و دیگر كاراكتر ها كاملا بر عهده شماست .شما می توانید با دیگر كاراكتر های بازی به صورت تیمی حركت كنید و حتی امكان مبارزه با انها نیز وجود دارد .شما در این نسخه مانند نسخه قبل می توانید در شهر به گردش ازاد مشغول شوید اما نه در همه جای شهر شما می توانید در منهاتان و اطراف ان گردش كنید و تا جایی كه ما می دانیم امكان رفتن به نقاط دیگر وجود ندارد . اما صداگذاری بازی نیز تكمیل شده بود و میكس و دوبله ان به شكل زیبایی كارشده است . حتی به صداهای جزئی در بازی توجه شده است . این نسخه از بازی مرد عنكبوتی به نظر می اید در اینده می تواند موفقیت های خوبی به دست اورد و اما در مورد كنترل بازی و چگونگی بازی كردن : سازنده گان بازی واقعا اطلاعاتی در اختیار ما نگذاشته اند اما این بازی بسیار طبیعی كار شده است و به جزئیات در ان دقت زیادی كرده اند . در این زمان اطلاعات از این بازی بسیار كم است اما در ماه اینده شركت سازنده بازی پیش نمایش هایی از بازی را در سایت خودش قرار خواهد كه به محض انجام این كار پیش نمایش جدید را نیز در اختیار شما نیز قرار خواهیم داد . در ضمن این بازی بر روی همه كنسول ها ارائه خواهد شد. اما صداگذاری بازی نیز تكمیل شده بود و میكس و دوبله ان به شكل زیبایی كارشده است . حتی به صداهای جزئی در بازی توجه شده است . این نسخه از بازی مرد عنكبوتی به نظر می اید در اینده می تواند موفقیت های خوبی به دست اورد و اما در مورد كنترل بازی و چگونگی بازی كردن : سازنده گان بازی واقعا اطلاعاتی در اختیار ما نگذاشته اند اما این بازی بسیار طبیعی كار شده است و به جزئیات در ان دقت زیادی كرده اند .

نام بازی Spider-Man: Web of Shadows
ناشر Activision Activision
سازنده Activision
پلتفورم PC
سبک اكشن
درجه سنی 13 سال به بالا
تاریخ انتشار 1387
سطح بازی متوسط
زمان یادگیری نیم ساعت

بازی

اگر رمز بازی راخواستید در قسمت یکی از نظر ها بنویسید

Quantum of Solace: The Game

چهارشنبه 31 تیر 1388

نام بازی Quantum of Solace: The Game
ناشر Activision Activision
سازنده Activision
پلتفورم PC
سبک اكشن
درجه سنی 13 سال به بالا
تاریخ انتشار 1387
سطح بازی متوسط
زمان یادگیری نیم ساعت
 

 

چشم ها اولین چیزی است که هر کسی اشاره می کند این مطلب را سازنده Quantum of Solace ، Jeremy Luyties می گوید.چشم ها آبی به نظر می رسند ما بر جیمزباند نگاه می کنیم درحالتی که او پشت دیوار برای فرار از گلوله های دشمن پناه گرفته است. چشمان باند مانند گلوله های الماس می درخشند. این اولین جیمزباندی است که Daniel Craig را در این نقش نشان می دهد. آخرین بار او را در Casino Royale دیدیم درحالی که لوله اسلحه خودرا به سمت رئیس تروریست ها Mr White نشانه گرفته بود و پس از مدت کوتاهی به پای او شلیک می کند و حالا فیلم های بعدی او در نقش جیمزباند و در تحقیق درباره قتل در MI6 آغاز می شوند. Quantum of Solace بازی است در ژانر FPS که برپایه ی موتور Call Of Duty4 که توسط سازنده COD3 ، Treyarch ساخته می شود.البته تفاوت هایی هم وجود خواهد داشت،در کنار اینکه قالب اصلی موتور حفظ شده است عناصری از ژانر سوم شخص هم به آن اضافه شده که یادمان بماند که جیمزباند هستیم. هرگاه 007 سنگر گرفته در سیستمی مانند GTA دوربین خارج می شود تا اینکه بطور کامل نشان دهد 007 در مقابله با مهاجمان کجا قرار گرفته است.همچنین یک زاویه دید سوم شخص هم وجود خواهدداشت که زمانی که 007 باید بروی لبه های باریک راه برود،تعادلش را بروی میله حفظ بکند و یا هنگام بالارفتن از نردبام ظاهر می شود.در پایان هم حرکتی الهام گرفته شده از God Of War در بازی قرار داده شده که با استفاده از آن جیمز باند با استفاده از خفه کردن،ضربه مشت و یا زدن ضربه سریع با استفاده از تفنگ دشمنان خود را به مرگ خاموش خواهدبرد. اولین حرکت اکشن زمانی اتفاق می افتد که جیمزباند مردی را در نمایشگاه Bodyworks مجروح می کند البته این تنها یک صحنه کوتاه است و در ادامه باند می بایست از راه زیرزمین موزه وارد آن شود و درون اتاق هایی سبز شود که از تروریست های مسلح پرشده اند تا اینکه بالاخره بتواند به نقطه هدف خود برسد. این اولین باری است که هوش مصنوعی بازی را در عمل می بینیم،اگرچه دشمنان باند انسان های ساکت و خاموشی هستند اما سعی می کنند به همکاری هم جیمزباند را محاصره کنند.یکی از آنها فریاد می زند که باند در پشت جعبه مخفی شده و طولی نمی کشد که تعداد زیادی از تروریست ها با شلیک گلوله به استقبال باند می آیند. Jeremy در این باره می گوید ما برای سخت کردن بازی تنها میزان جان دشمنان را اضافه نکرده ایم بلکه نکته ای که وجود دارد این است که در درجه سختی بالاتر آنها متوقف نمی شوند. موقعیت بعدی طولانی تراست، Sebastien Foucan به دلیل اینکه از چهره اش در بازی Free Running استفاده شده نمی تواند در بازی باشد.اما تعقیب و گریز خاص او همچنان دست نخورده باقی مانده است.در این حالت شما تروریست های آکروبات بازی را مشاهده می کنید که در تعقیب جیمزباند از جرثقیل و دیوارهای چوبی بالا می روند و صحنه های جست و خیز مرگ باری به وجود خواهند آورد. 

دراین جست و خیز مرگ بار می بایست به شکلی سریع از کلید پرش استفاده کنید البته خوشبختانه درصورت سقوط به جای اینکه مجبور شوید مرحله را از نو آغاز کنید تنها درصدی از نوار سلامتی شما کم خواهدشد. نشانه های زیادی از Call Of Duty در بازی وجود دارد.تیم سازنده توجه زیادی داشته اند تا اینکه دشمنان در مسیر یکسانی با آنچه در COD دیده ایم قرار نگیرند اما هنوز صحنه های مانند انفجارهای غافلگیرکننده در بازی وجود دارد که یادآورد صحنه های COD خواهدبود. تعقیب و گریز در داخل خانه طوفان زده در ونیز یکی از صحنه های هیجان انگیز بازی است در حالی که دیوارهای چوبی با برخورد موج کم کم تخریب می شود.در برخی از مراحل جیمز باند تنها خواهدبود ودر بعضی با MI6 ارتباط رادیویی خواهدداشت.که معمولا در آنها جیمزباند از شرکایش می خواهد درحالتی که او مشغول تیراندازی است خفه شوند! برای انجام ماموریت های بازی دو راه متفاوت را می توانید انتخاب کنید اول اینکه مانند یک ستاره ی فیلم های اکشن وارد میدان جنگ بشوید و با سنگر گرفتن های پی در پی و شلیک مداوم به سمت جلو پیشروی کنید ویا می توانید با استفاده از قدرت و توانایی جیمزباند ماموریت های خود را ساکت و خاموش به پایان برسانید.برای حمله به دشمنان خود می توانید از هر اسلحه ای استفاده کنید چه اسلحه های مدرن خودکار و یا یک کپسول آتشنشانی که برای چند دقیقه می تواند نگهبانان را به خود مشغول کند. سرعت گیم پلی بازی بسیار زیاد و نفسگیر است تا جایی که سازنده ی بازی Treyarch قصد دارد برای بازی اصلی این سرعت را کاهش دهد و به سرعت استاندارد برساند .زاویه ی سوم شخص در بازی که در هنگام سنگر گرفتن و یا رد شدن جیمزباند از روی لبه ی دیوار ظاهر می شود بیشتر برای قرار دادن حالت تنوع و جلوگیری از خستگی بازیکن در نظرگرفته شده است.

بعد از Casino Royal به هتل برگشتیم جایی که جیمزباند در محیط استخر با میدان نبرد دیگری روبرو خواهدشد.یکی از تنظیمات که Treyarch قبل از انتشار بازی می بایست انجام دهد.کاهش تعداد دشمنان بازی است که مانند لشکری کوچک از سربازان تا دندان مسلح برسر جیمز باند می ریزند و کاملا او را احاطه می کنند. اگرچه استفاده از ماشین های تخیلی و فوق مدرن یکی از قسمت های اصلی فیلم های جیمزباند است اما در Quantum of Solace خبری از رانندگی نخواهد بود و بازیکنان از نشستن پشت فرمان یکی از پیشرفته ترین ماشین های دنیا محروم خواهند بود.در کنار ابزار عجیب و غریبی که جیمزباند در فیلم های قبلی خود استفاده می کرد یک امکان جدید دیگر در این بازی به او اضافه شده که در حقیقت دستگاه هک کردن دوربین های امنیتی است که با استفاده از آن مانند بازی های مشابه وارد یک mini-game خواهید شد و در صورت موفقیت در این بازی عملیات هک با موفقیت به پایان می رسد. طبیعتا از چهره ی ستاره ی فیلم Daniel Craig در بازی استفاده شده و با توجه به اینکه این بازی از روی فیلم همنام ساخته می شود می توان انتظار داشت دیگر بازیگران مشهور این فیلم نظیر Gemma Arterton, Judi Dench, و Mathieu Amalric نیز در ساخت بازی شرکت کنند.صداگذاری هر بازی می تواند یک امر مهم در موفقیت آن باشد که خوشبختانه در Quantum of Solace با استفاده از یک موسیقی مناسب هیجان صحنه های نبرد دو چندان شده است.


Guitar Hero: Aerosmith

چهارشنبه 31 تیر 1388

نام بازی Guitar Hero: Aerosmith
ناشر Activision Activision
سازنده Activision
پلتفورم PC
سبک نقش افرینی
درجه سنی 13 سال به بالا
تاریخ انتشار 1387
سطح بازی متوسط
زمان یادگیری نیم ساعت
 

 

اگر مستقیما وارد مد بازی چندنفره بشوید تفاوت زیادی با Guitar Hero III احساس نخواهید کرد.و مدهای بازی یکسانی مانند Face-Off, Pro Face-Off, Battle, و Co-op در بازی قرار داده شده است.همچنین قهرمانانی هم که برای بازی می توانید انتخاب کنید همان قهرمان های سری قبلی بازی هستند.اما با نگاهی بر tracklist به وضوح پیشرفت بازی را در این زمینه احساس خواهید کرد البته در کنار این پیشرفت گیم پلی بازی ثابت مانده است. زمانی که مد Career را شروع کنید تفاوت بازی را با سری قبلی آن کاملا احساس خواهید کرد.اولین فصل از مد career با نام Getting the Band Together. شروع می شود که در ابتدای آن نمایشی از گروه Aerosmith نشان داده می شود که در حال نواختن موسیقی قدیمی خود با نام Nipmuc High School هستند. 

هر کدام از فصل های بازی طوری سازماندهی شده اند که کاملا واقعی به نظر برسند.در هر قسمت قبل از اینکه بتوانید به نوا های Aerosmith دست پیدا کنید دو گروه موسیقی را می بینید .اولین گروهی که خواهید دید یک گروه پاپ قدرتمند با نام Cheap Trick است که در حال نواختن آهنگDream Police. خود هستند بعد از آنها نوبت به Mott the Hoople می رسد تا اینکه آهنگAll the Young People. خود را بنوازند.بعد از هردو گروه نوبت به Aerosmith خواهد رسید تا با دو آهنگ Make It and

اکثر طرفداران موسیقی نمی توانند Aerosmith را بدون Walk This Way که توسط Run-D.M.C اجرا شده است تصور کنند.به همین خاطر بازی Guitar Hero نیز بدون این آهنگ بیاد ماندنی نمی توانست بازی موفقی باشد که سازندگان بازی هم با توجه به این امر Run-D.M.C را دربازی قرار داده اند تا اینکه آهنگ


NBA 2K9

چهارشنبه 31 تیر 1388

نام بازی NBA 2K9
ناشر 2K Sports 2K Games
سازنده 2K Sports
پلتفورم PC
سبک ورزشی
درجه سنی برای تمام سنین
تاریخ انتشار 1387
سطح بازی متوسط
زمان یادگیری نیم ساعت
 

 

بازی NBA 2K9 را باید slam-dunk دیگری برای 2K Sport نامید.نه تنها گرافیک و طراحی کاراکتر بازی پیشرفت زیادی داشته بلکه مد online پنج به پنج این بازی را به یک انتخاب برتر برای طرفداران بسکتبال تبدیل کرده است.می توان گفت NBA 2K9 نسبت به حالت فانتزی NBA Live واقعیت بیشتری را در خود جای داده و تا حدود بیشتری به واقعیت های ورزش جذاب و پرتجرک بسکتبال پرداخته است. مد پنج به پنج به شما اجازه می دهد در کنار دوستانتان تیم تشکیل دهید و سپس با تیم های دیگر از سرتاسر دنیا مسابقه بدهید.درون بازی در هنگام حمله می توانید با توپ حرکت کنید و یا اینکه با پاس بلند هم تیمی های خود را صاحب موقعیت کنید در هنگام دفاع با قرار دادن دو بازیکن در برابر بازیکن حریف و سد کردن راه او می توانید توپ را ازآن خود کنید البته اگر این راه موثر نبود کشیدن پیراهن صاحب توپ می تواند یک پیشنهاد خوب(البته غیرورزشی!) باشد اما توجه داشته باشید که اگر داور ناظر صحنه باشد کشیدن پیراهن چندان روش عاقلانه ای نخواهد بود.همانند NBA Live بازی NBA 2K9 هم با استفاده از سیستم Dynamic DNA اطلاعات تایید شده را از لیگ واقعی NBA وارد بازی می کند.به عنوان مثال اگر بازیکنی در لیگ واقعی NBA حرکت و تخصص خود را تغییر دهد تمامی اطلاعات جدید مربوط به تغییرات او وارد بازی خواهد شد و با این کار حرکات و ویژگی های جدید به بازی اضافه خواهد شد که باعث می شود تازگی بازی همواره حفظ شود. 

تغییر دیگر بازی اضافه شدن امکان تغییر مسیر شوت در زمانی است که برای پرتاب توپ به هوا پریده اید که با استفاده از آن می توانید از سد شدن راه توپ جلوگیری کنید.البته هوش مصنوعی بازی به حدی خوب طراحی شده که در این حالت بازیکنان حریف در برابر حرکت شما دست و پا بسته نخواهند بود و عکس العمل نشان می دهند.در این عنوان کاملا پیشرفت رفتار بازیکنان حریف را نسبت به عناوین قبلی حس می کنید. NBA 2K9 از لحاظ سرعت گیم پلی نسبت به NBA Live کندتر خواهدبود اما همانطور که گفته شد NBA 2K9 بسکتبال واقعی تری را به شما ارائه می دهد که برای موفق بودن می بایست از قدرت تعقل خود بیشتر استفاده کنید. NBA 2K9 برای اولین بار بروی PC هم منتشر می شود که به نظر می رسد با توجه به این تدبیر 2K Sport ، کم کم جایگاه NBA Live از EA Sport به خطر خواهد افتاد.


Brothers in Arms: Hells Highway

چهارشنبه 31 تیر 1388

نام بازی Brothers in Arms: Hells Highway
ناشر Ubisoft Ubisoft
سازنده Ubisoft
پلتفورم PC
سبک اكشن
درجه سنی 17 سال به بالا
تاریخ انتشار 1387
سطح بازی متوسط
زمان یادگیری نیم ساعت
 

 

Brothers in Arms: Hells Highway یکبار دیگر در Ubisday یه نمایش گذاشته شد البته این بار همه چیز بهتر از همیشه به نظر می رسید.بر ای نمایش صحنه ای بارانی در یکی از شهر های زیر تسلط ارتش آلمان انتخاب شده بود اگرچه برخی از جلوه های ویژه بازی هنوز بطور کامل طراحی نشده اند اما این کاملترین نسخه بازی بود که تا به حال از سوی سازندگان ارائه شده است.برای کسب اطلاعات بیشتر درباه بازی پای سخن بنیانگذار Gearbox یعنی Randy Pitchford نشستیم. Brothers in Arms: Hells Highway روایت ده روز از زندگی گروه کوچکی از سربازان آمریکایی است.صحنه ای که در دموی بازی با آن مواجه شدیم Black Friday نامیده می شد که در مکانی از کشور هلند و درسال 1942 اتفاق می افتاد.جاده ای سرنوشت ساز در مسیر شهر Veghal توسط دشمنان تسخیر شده است و وظیفه شما این است که شهر را از دست نیروهای دشمن آزاد کنید.صحنه بازی همراه بارش باران سیل آسا حال و هوای خاصی به خود گرفته است.در مسیر خطی از کامیون های به آتش کشیده شده وجود دارد که دود متصاعد شده از آن ها هوای اطراف را پوشانده است.همه اینها باعث شده محیط Veghal محیطی کاملا گرم و تاریک و البته منحصربفرد باشد. در دموهای قبلی بازی ایرادات زیادی در طراحی دیده می شد اما خبر خوشحال کننده این است که در دموی جدید تمامی ایرادات برطرف شده است.جلوه باران قرار داده شده در بازی واقعا زیبا ودیدنی طراحی شده بطوری که می توان گفت تا به حال لنگه آن در هیچ بازی دیده نشده است..می توانید اثرات باران را بروی هر سطحی ببینید و یا چکیدن قطرات باران را از لوله تفنگ خود احساس کنید درکنار همه این ها تاثیرات باران بر نورپردازی محیط کاملا قانع کننده و واقعی است. مکانیسم سنگرگیری در Bother In Arms همواره نکته برجسته بازی بوده است.تقریبا زمانی که سنگر گرفته اید ایمن خواهید بود اما فراموش نکنید که دشمنان شما هم از این سیستم استفاده می کنند و معمولا مجبور می شوید برای بیرون کشیدن آنها از درون سنگر از مواد منفجره استفاده کنید.این کار را می توانید با استفاده از پرتاب نارنجک انجام دهید و یا اینکه از دیگر یارانتان بخواهید با راکت انداز سنگر دشمن را منهدم کنند.همکاری با تیم چیزی است که موفقیت شما را در جنگ تضمین خواهد کرد.  

Gearbox در طراحی داستان بازی وسواس زیادی به خرج داده است و با انجام هر مرحله از بازی می توانید اطلاعات تاریخی و واقعی در مورد مرحله بازی بدست آورید.براساس همین مسئله توسعه دهندگان بازی قول داده اند در کنار Bother In Arms دو کتاب در این مورد منتشر کنند.که یکی از آنها روایت داستان دو روز از ده روز داستان بازی است و دیگری براساس وقایع واقعی که Bother In Arms بر پایه آن طراحی شده نوشته شده است..کتاب اول در July 29 ودومی در سپتامبر منتشر می شوند. هر دو ورژن Xbox360 و PC بازی در Ubisday نمایش داده شد که تقریبا هر دو یکسان بودند اما باید اعتراف کرد ورژن PC در نمایش جلوه هایی مانند آب بسیار موفقتر بوده است. ویژگیها : · Brothers in Arms Hells Highway بازی خواهد بود با داستان کلاسیک و موثق در کنار نبردهای تیمی که با استفاده از قدرت سخت افزار های نسل آینده گرافیک و نمایش شگفت آوری خواهد داشت.

داستان و امکانات جدید : در بازی به Join Matt Baker, Joe Hartsock و تمام چتربازان گروه 101st در عملیات Market Garden بپیوندید تا اینکه Hells Highway نفرت انگیز را باز کنید و هرچه سریعتر به جنگ پایان دهید. · به جای سربازان وظیفه خدمت کنید، از HQ فرمان بگیرید، نگهبانی بدهید،به عملیات شناسایی دشمنان بروید و بر سر راه دشمنان خود کمین کنید.برای نخستین بار شما دشمنان را پیدا کنید قبل از اینکه آنها این کار را انجام دهند. · طراحی کاراکتر بی سابقه : کاراکترهایی که مانند افراد زنده و واقعی حرکت می کنند،حرف می زنند وفکر می کنند.خرید و فروش مهمات و اسلحه،کمک به همرزمان و شهروندان زخمی و همکاری گروهی در حمله به مواضع دشمن همه و همه باعث شده اند بازی شکلی واقعی به خود بگیرد. · تجربه سینمایی غنی : به عنوان رهبر تیم خود دیگر برادران خود را شناسایی کنید برادرانی که هرکدام ویژگی اخلاقی و داستان خاص خود را دارند ودر مسیر بازی رشدخواهند کرد. · ابزارهای قدرتمند جدید که زیر فرمان شما خواهند بود : می توانید به گروه های جدیدی که به شما می پیوندند دستور دهید ، گروه تیربار می توانند پشتیبانی آتش قوی را برای شما فراهم کنند ، تیم بازوکا می تواند ساختمان ها وتانک ها را به فرمان شما نابود کند همچنین خمپاره اندزان که از فاصله های دور دشمنان را در هم می کوبند. · مسیر شخصی خود را انتخاب کنید : بازیکن می تواند به انتخاب کند که تیم بر طبق تاکتیک طراحی شده بازیکن حمله کنند یا اینکه به یکباره و ناگهانی بسوی دشمن حمله ور شوند. · سنگرهای تخریب پذیر : در انتخاب سنگر خود دقت کنید زیرا با توجه به نوع سنگر شما سلاح ها می توانند سنگرتان را تخریب کنند. · تجربه جدید در بازی چند نفره : در یک نبرد گسترده با تعداد زیادی از بازیکنان در هر دو طرف شرکت کنید قابلیت دسترسی راحت و قدرت Deathmatch رابا گیم پلی تیمی ترکیب کنید این همان چیزی که باعث شهرت Brothers In Arms شده است.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -